Yapı Kredi Bankası Sonu Gelmeyen İşlem Ücretleri Sorunu!

Halil A. |

2 seneyi aşkın süredir Yapı Kredi Bankasının pos cihazını kullanmaktayım. 2 sene boyunca her ay 25-40 lira arası pos işletim ücreti alındı. Pos'un taksit ve puan kullanımına açık olduğu için alındığını belirttiler. Taksit ve puana kapattırdım cihazı. Bu seferde 3 ayda bir 50 lira üye iş yeri hizmet bedeli almaya başladılar.

Hiç kullanmadığım kredi kartıma yıllık 75 lira aidat aldılar. Kredi alırken en başta 500 TL masraf parası vermeme rağmen 3 ayda bir 50 TL kredi değerlendirme ücreti alacaklarmış. Her itiraz ettiğimde de bir daha alınmaması için dilekçe yazmamı öneriyorlar. Yani normalde alınmayacak ücretler için itiraz etmem gerekiyormuş.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Pos Komisyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil A.
  02 Nisan
  17:33

  Arama esnasında meşgul olduğumdan cevap veremedim. Bağlı olduğum Yapı Kredi Bankası Bankası şubesine pos cihazının iadesi için faks gönderdim. Umarım en yakında geri dönüş olur.

 • 02 Nisan
  17:23

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 02/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 01 Nisan
  13:39

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş