15 Kasım 2014

Yapı Kredi Bankası Son Kullanma Tarihi Dolan Kartımın Yenisi Gelmedi.

Bankanın aylık 5000-6000 harcayan ve düzenli ödeyen müşterisiyim. 10. ayda süresi dolan kartımın yenisi gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım. Kurye bilgilerine bakıp bana kartın geldiğini fakat benim reddettiğimi söyledi. İtiraz ettim ne bana kart geldi nede ben reddettim dedim. Kuryenin bankayla ilgili bir sorunu var sanırım reddedildi diye bildirmiş.

Yenisinin basılmasını istedim. Kimlik seri no tutmadığı için şubeye gidip güncelleme yapmazsanız kart basamayız dedi. Bir tek soru sormadan kart basıp gönderiyorsunuz elime geçmediği için tekrar istiyorum ve pürüz çıkarıyorsunuz. Şubeye de gitmiyorum bilgide güncellemiyorum. Paşa gönlünüz bilir. 5 tane daha başka bankalardan kartlarım var.

Önder 746 Okunma

Cevaplar

  • Önder20 Kasım 2014

    Aradılar ve kartı göndereceklerini söylediler. Ha şöyle yola gelin. Demekki isteyince mümkünmüş. Ama müşteriye eziyet edecekler illaki. O devir geride kaldı müşteriyi ayağına çağırmayacaksın.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön