03 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Sistem Bozuk Deyip 20 TL'lik Kart Aidatını İade Etmiyor!

Uzun süredir kullanmadığım Yapı Kredi Bankası Play Kartımı kapatmak için Kasım 2013 tarihinde müşteri temsilcisine bağlandım. Kartımı kapatmak istediğimi söyledim. O da "kapatmayalım sizden yıllık ücret almayalım" talebinde bulundu. Banka tarafından adresime 20 Kasım'da bilgi mektubu geldi konu hakkında (Benden Ocak 2014 yılına yansıyacak olan yıllık ücretin alınmaması hususunda)

Ancak tahmin edeceğiniz gibi Ocak 2014 ayı ekstrem de yıllık ücret bedelini gördüm. Bu bankayla alakalı hesabımı ve kredi kartımı kapattım. 15 gündür 20 TL'nin iadesi için uğraştırıyorlar.

Maalesef koskoca Yapı Kredi Bankası 2 kez üst üste sistemimiz arızalı bahanesiyle 20 TL'nin iadesi için diretiyorlar.

Konuyla ilgili fotoğrafı paylaşıyorum

Rıdvan 69 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön