07 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Sıra Numarası İle İlgili Ayrımcılık Yapıyor!

20 yıllık Yapı Kredi Bankası bireysel müşterisiyim. Ticaret yaptığım için tüm havalelerim vs. bankanıza gelmektedir. Her hangi bir kartınızı kullanmadığımı belirtmek isterim ve kullanmayacağım. Değişik günlerde ilk olarak sıraya girdiğim halde kart sahipleri vs. tarafından alınan sıra numaraları sebebiyle, 1.5 saat beklemek mecburiyetinde kaldım.

Bu nasıl bir çifte standarttır. Bunu hangi ticari ve ya şirket açıklaması ile açıklayacaksınız? Eskiden 6 kişide 1 sıra gelirdi , en azından o da kalkmış artık. Kart almayı zorunlu kılmaya çalışıyorsunuz ama , bu yaptığınız büyük ayıp artık. En yakın zamanda bunun düzeltilmesini istiyorum. Bunca banka yapmazken sizin bu yaptığınız ayıp.

Emir 199 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 1998694 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön