08 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Şikayet Maillerime Cevap Verilmiyor!

30-04-2013 tarihinde Yapı Kredi Bankası'nın internet sitesinde 2159312 nolu kayıt oluşturarak şikayet mesajı göndermiştim. Aradan yaklaşık 10 gün geçmesine rağmen Yapı Kredi bankasından herhangi bir geri dönüş olmadı. Bu durum daha önce yine aynı şekilde, ancak başka bir konu ile ilgili göndermiş olduğum mesajda da yaşanmıştı.

Mesajıma 1 ay boyunca cevap verilmedi. Aynı mesajı ikinci defa gönderdikten tam 1 hafta sonra ancak cevap alabildim. 30-04-2013 tarihli mesajımdaki konu ise, kredi kartıma yüklenmesi gereken kampanya puanlarının yüklenmemiş olması idi. Şubat ve Mart ayları olmak üzere iki ayrı kampanyadan kazanmış olduğum toplam 150 TL değerinde puanlarım kredi kartıma hala yüklenmedi.

Soner 30 Okunma

Cevaplar

  • Soner 19 Mayıs 2013

    problem hala devam etmektedir. göndermiş olduğum mesajlara hala haftalarca cevap alamıyorum. world puanlar hala yüklenmiş değil!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön