Yapı Kredi Bankası Şikayet Dilekçesi...

Buket B. |

internet sayfasında yer alan şikayet kısmına kredi kartım ile ilgili yaşadığım problemi yazdım. Kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır diye bir e-mail aldım kısa süreyi bırakın uzun sürede bile yanıt alamadım. Sonrasında yapı kredi müdürlüğüne bir dilekçe yazdım. Maalesef ona da yanıt alamadım telefon ile bağlandığımda bu konu hakkında bilgi veremiyoruz deyip yine yazılı evraklara yönlendiriyorlar. Yapı krediden kart aldığım güne pişmanım diğer bankalar ile asla böyle bir problem yaşamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buket B.
  27 Eylül
  11:57

  Yukarıda bahsettiğiniz yeni hizmet numaranız olan 444 0 440 defalarca aradım ve bana dilekçe yazmam gerektiğini söylediler. Sonrasında ben dilekçeyi yazıp 0262 647 11 54 ve 0262 647 19 00 nolu numaralara faks yolladım ama durum nedir süreç nasıl ilerliyor bir bilgim yok ve öğrenmek istediğim bilgiye ulaşamıyorum.

 • 27 Eylül
  10:21

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.