Yapı Kredi Bankası Sigorta Şirketi İlgisiz ve Sorumsuz.

Keremcan K. |

Senelerdir iş yeri sigortası yaptıran bir şirketiz, bu sabah bir iş kazası sonucu iş yerimizin ana kapısının cami kırılmıştır. Bu olayı sabah arayıp asistans bölümüne bildirdik (20****), gereğinin yapılacağını camcı göndereceklerini söylediler. Sanayi sitesi olduğundan dolayı sitemiz 18:30'da kapanıyor, saat 18:00 kadar 4 defa 444 4546 nolu numarayı aradım 1 saate yakın telefonda bekledim 3 defa yönlendirildim fakat asistans bölümünün telefonuna ulaşamadım, hiçbir bilgi verilmedi, iş yerinde 100.000 TL'nin üzerinde mal olduğundan dolayı mecbur kalarak, saat 18:15'de bir camcı bularak cami taktırdık, ücretini cebimizden ödedik, camcı da seyyar olarak bu işi yaptığından dolayı fatura kesemedi. Saat 19:01'de şirketin yönlendirdiği camcı aradı. Sonuç olarak sigorta şirketi üzerine düşen sorumluğu yerine getirememiş ve sigortalı iş yerinde cebimizde cam taktırıp ödedik.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  09:16

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.