28 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Sigorta Hakkımı Vermedi.

Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartımı, borçlarımı ödeyememe riskine karşı Allianz Sigorta A.Ş.'den sigorta ettirmiştim. Yaklaşık iki senedir primlerimi düzenli olarak yatırmıştım. Son prim tarihi olan 21 Aralık 2013 tarihinde prim tahsilatı bakiye yetersizliği yüzünden yapılamamış. Ancak söz konusu prim ödenmezse dahi poliçemin geçerlilik tarihi 21 Ocak 2014'tür.

1 Ocak 2014 tarihinde işten çıkarıldım. Bu tarihte halen geçerli olan sigorta poliçemden yararlanmak için ilgili bankaya 8 Ocak 2014'te başvurmama rağmen, sözleşme hükümlerine aykırı bir biçimde güvenceden yararlandırılmadığım gibi, bankadan tarafıma herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı.

Güray 64 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön