22 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Sigorta Bilmecesi.

1 yıl önce kullandığım konut kredisine bağlı olarak tarafımdan tahsil edilen sigorta poliçelerinin 25 Temmuz itibari ile yenileme dönemi geliyor. Yuvam adını verdikleri poliçenin iptali ve dask+hayat sigortalarının yenilenme fiyatları hakkında bilgi almak için 10 gündür cebelleşiyorum.

Bugün 2 kez şikayet hatlarını aradım tarafıma dönüş yapılacağı iletildiği halde herhangi bir muhatap bulamıyorum. Şubedeki temsilcimin de kendisine bilgi verdiğim halde bana bir dönüş yapmadan izne çıktığını öğrendim. Günü gelince talimatsız bir şekilde hesaptan tahsilat sağlamayı biliyorlar. Acil olarak yuvam poliçesinin iptal edilmesi ve tarafıma dask+hayat sigortaları hakkında dönüş yapılmasını bekliyorum.

Nihan 479 Okunma

Cevaplar

  • Nihan 23 Temmuz 2015

    beyan edilen adresler üzerinden 4 kez şikayet kaydı açtırdım. iki tanesi bana bilgi verilmediği halde bilgi verilmiştir diye kapatıldı. bu mu sonuç? ayın 13' ünden beri basit bir sigorta işlemi için bankanızın peşinden koşuyorum. sonuç yok. bankanızı resmi kuruma da şikayet ettim. halen sonuç alamıyorum aranmak istiyorum. yeter artık.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön