22 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Şifrem İptal Edildi!

Yapı Kredi Bankası'nın çok eski müşterisiyim.İnternet bankacılığını kullanıyorum.World kartım var kullanıyorum.Banka bana hiçbir bilgi vermeden bir sebep göstermeden internet bankacılığı şifrem e bloke koydu.Şu an internet bankacılığına hiçbir şekilde giriş yapamıyorum.Kredi kartı hareketlerimi dahi göremiyorum.

Müşteri hizmetlerini aradığımda şube ile görüşmemi söylediler.Şubede ayrıntılı bilgi vermedi yaptığım iş ile ilgili olarak engellenmişsiniz dedi.Fatura ödeme merkezi sahibiyim. Ama Yapı Kredi hesabımdan fatura ödeme işlemi yapmadım.Böyle bile olsa sınır koy madem.Bununla ilgili intenetten müdürlüğe yazı yazdım hala bir cevap yok. Şube zaten bir şey bilmiyor.

Ayla 142 Okunma

Cevaplar

  • Ayla 15 Haziran 2013

    geçen ay şifremi unuttum deyip deneyince giriş yapabilmiştim. ama şimdi yine engellemişler. İlgilenen kimse yok, çözüm üreten kimse yok. Resmi yazı verin dedim eğer internet kullanımımı açmayacak iseniz, yazılı başvuru istediler yazdım faksladım nisan ayında hala cevap gelecek, hafta içi tekrar faksladım hala cevap yok. Artık yasal olarak hakkımı arayacağım. Bendin yıllık bir paket üyeliği i için 200 tl para kestiler, bu paketle işte hesap işletim eft masrafı falan almayacaklardı. Bu sürenin dolmadan daha internet bankacılığınıı ipatl ettiler. buna hakları yok Bu durumu düzeltmeye niyetleri yok gibi görünüyor.

  • Ayla 06 Nisan 2013

    Sorunumu çözmek için kimse yardımcı olmuyor bir kişi dahi aramadı yada mail atmadı, 13 martta banka müdürlüğüne mail attım sorunumu anlattım 13 nisanda 1 ay doluyor ve yasal süre bitmiş oluyor. Mahkemeye vermek için bu süreyi bekliyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön