28 Aralık 2015

Yapı Kredi Bankası Sebepsiz Para Kesimi!

2014 yılı sonunda Yapı Kredi Bankasından hesap kartı başvurusunda bulunup, kart aldım. Kart başvurusunda üniversite öğrencisi olduğumu söyleyip öğrenci belgemi beyan ettiğim için herhangi bir hesap işletim ücreti kesilmeyeceği bilgisini aldım. Ancak 2015 yılı içerisinde sürekli olarak hesap işletim ücreti kesintisine maruz kaldım.

Bunun için bankayı aradım ve şubeye gitmem gerektiği söylendi. Şube de öğrenci belgemin sisteme geçmediğini söyleyince öğrenci belgemi tekrar beyan ettim. Bunun sonunda eski kartımın iptal ettirip bana Yapı Kredi TL card verdiler. Kesilen hesap işletim ücreti bu karta yatacakmış. Ancak herhangi bir yatırma işlemi söz konusu değil. Şikayetçiyim!

Alper 58 Okunma

Cevaplar

  • Alper 04 Ocak 2016

    Verdiğiniz sitenin iletişim bölümünden bankaya yazdım, yetmedi şubeye gittim dilekçe yazdirdilar. Hala ses seda yok. Üzgünüm ama sorunları çözmek gibi bir anlayışınız yok, mağdur edip duruyorsunuz. Ama sorunu çözene kadar takipçisi olacagim olayin. Gerekirse yasal haklarımı kullanacagim. Müşterilerinizi mağdur etmeyin artık. 2 aydır erteleyip duruyorsunuz.

  • Alper 29 Aralık 2015

    Merhaba 2014 yılı sonunda Yapı Kredi bankasından hesap kartı başvurusunda bulunup, kart aldım. Kart başvurusunda üniversite öğrencisi olduğumu söyleyip öğrenci belgemi beyan ettiğim için herhangi bir hesap işletim ücreti kesilmeyeceği bilgisini aldım. Ancak 2015 yılı içerisinde sürekli olarak hesap işletim ücreti kesintisine maruz kaldım. Bunun için bankayı aradım ve şubeye gitmem gerektiği söylendi. Şube de öğrenci belgemin sisteme geçmediğini söyleyince öğrenci belgemi tekrar beyan ettim. Bunun sonunda eski kartımın iptal ettirip bana Yapı Kredi TL card verdiler. Kesilen hesap işletim ücreti bu karta yatacakmış. Ancak herhangi bir yatırma işlemi söz konusu değil. Şikayetçiyim!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön