20 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Sahte Online Alışverişin Kurbanı Oldum Bankam Yardım Etmedi!

26 Martta Lipitabs. info diye bir siteden alışveriş yaptım. Ertesi gün aldığım ilacın sahte olduğunu öğrendim, siparişimi iptal etmeye çalıştım. Bankadan yardım istedim. Dilekçe istendi gönderdim, şikayet bıraktım ancak yardımcı olmadılar. Şimdi siteye girdiğinizde 404 bulunamadı diyor, yani oda kapatılmış benim paramın hesabını kim verecek? Bildiğim kadarıyla alışveriş yaptıktan sonra bankanızla konuşup iptal ettirebiliyorsunuz ancak benim bankam yardımcı olmadı. Hatta aynı şey arkadaşımın başına gelmişti, bankasını aramış hemen yardımcı olup para iadesini yapmışlar.

Erol 102 Okunma

Cevaplar

 • Erol 23 Mayıs 2013

  umarım teşekkürümün kinayeden ibaret olduğunu anlamışsınızdır.

 • Erol 23 Mayıs 2013

  ilgilendiğiniz için teşekkür ederim (!)

 • Erol 13 Mayıs 2013

  Maalesef olumlu sonuç alınmadı. Kanunlar gereği bunlar alıcı ile satıcı arasında çözülüyor dşye bir mektupla geri dönüş yapıldı. Bu hiç hoş değil. Diğer bankalar alım yaptıktan sonra aradığınızda işlemi iptal edebilirken, koskoca yapıkredi sessiz kalıyor, kısa bi mektupla işi çözmeye çalışıyor. Birde SİZİN İÇİN BURDAYIZ linkinden bahsetmiş, ben telefon açtım, faks çektim halletmediniz de oradan mı halledeceksiniz!!!

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön