17 Aralık 2015

Yapı Kredi Bankası Saha Çalışanın Yanlış Bilgilendirmesi.

İşletmeme gelen Yapı Kredi Bankası adına çalışan c**** isimli elemandan pos cihazı bağlattım, ben ücret ödemek istemediğim için bağlatmak istemediğimi söylediğimde bana hesap blokeli olduğu için bankanın hiçbir kesinti yapılmayacağını ve kotasız olduğunu söyledi ancak paramı 30 gün içinde alabileceğimi 30 günü bekleyemez isem komisyonu ödeyip parayı çekebileceğimi söyledi biz kabul ettikten sonra hesabımdan sürekli para kesildiğini kotamın 1500 TL olduğunu öğrendim müşteri hizmetlerini aradığımda beni ödemiş şubesinde göstermiş olduğunu öğrendim ki Karşıyaka da ikamet ediyorum. Böyle bir kurumsal firmanın elemanı kotasını doldurmak için beni maddi ve manevi kayba uğrattı.

Eylül 282 Okunma

Cevaplar

  • Eylül18 Aralık 2015

    Her kanalınızla iletişime geçmeye çalıştım zaten okumadan cevap atılıyor sorunumu anlattım hesap ücreti kesilir pos bakımı Vs. Vs. Bizde biliyoruz poslardan ücret kesildiğini elemanınız yanlış bilgi veriyor diyorum ücret kesiliyor sözleşmede var anlayışla karşılıyacağınızı umuyoruz diye cevap atıyorsunuz sorun sizinle çözümlenmiycek sanırım dönüş yapacağız diyen her şube elemanıda bir daha aramadı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön