Yapı Kredi Bankası Saha Çalışanın Yanlış Bilgilendirmesi.

Eylül A. |

İşletmeme gelen Yapı Kredi Bankası adına çalışan c**** isimli elemandan pos cihazı bağlattım, ben ücret ödemek istemediğim için bağlatmak istemediğimi söylediğimde bana hesap blokeli olduğu için bankanın hiçbir kesinti yapılmayacağını ve kotasız olduğunu söyledi ancak paramı 30 gün içinde alabileceğimi 30 günü bekleyemez isem komisyonu ödeyip parayı çekebileceğimi söyledi biz kabul ettikten sonra hesabımdan sürekli para kesildiğini kotamın 1500 TL olduğunu öğrendim müşteri hizmetlerini aradığımda beni ödemiş şubesinde göstermiş olduğunu öğrendim ki Karşıyaka da ikamet ediyorum. Böyle bir kurumsal firmanın elemanı kotasını doldurmak için beni maddi ve manevi kayba uğrattı.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eylül A.
  18 Aralık
  14:12

  Her kanalınızla iletişime geçmeye çalıştım zaten okumadan cevap atılıyor sorunumu anlattım hesap ücreti kesilir pos bakımı Vs. Vs. Bizde biliyoruz poslardan ücret kesildiğini elemanınız yanlış bilgi veriyor diyorum ücret kesiliyor sözleşmede var anlayışla karşılıyacağınızı umuyoruz diye cevap atıyorsunuz sorun sizinle çözümlenmiycek sanırım dönüş yapacağız diyen her şube elemanıda bir daha aramadı.

 • 17 Aralık
  16:51

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.