14 Temmuz 2016

Yapı Kredi Bankası Rehin Kaldırma...

Şirketimizce 34 dj1*** plakalı aracımız bankanızın İstanbul-Hasanpaşa şubenizden kredi çekilerek alınmıştır. 13.07.2016 tarihinde borcun tamamı ödenmiştir, buna rağmen araç üzerindeki rehin hukuki gerekçelerden uzak nedenlerle kaldırılmamıştır. Bu durum mağduriyetime sebep olmuştur. Öte yandan vadesi gelmemiş riskleri sebep gösterip rehinin kaldırılmaması iyi niyet kuralları dışındadır. Kaldı ki diğer riskleri de karşılayacak başka teminatlar da mevcuttur.

Tüm bu sebeple borcu biten ipoteğin en kısa sürede kaldırılmaması durumunda BDDK ve diğer denetleme kurumları ile tazminat dahil olmak üzere tüm hukuki ve cezai yollara başvuracağımı bilginize sunar, gereğinin yapılmasını ve en kısa sürede dönüş yapılmasını arz ederim.

Fatih 815 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön