20 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Punalarımız Haber Verilmeden Geri Çekiliyor!

Konu: Kredi Kartına yüklenen puanlar.
Eşim Erdem U. Yapı Kredi Bankasına ait kredi kartı kullanıcısıdır. Kredi kartına yüklenen puanlar tarafına haber vermeden geri çekiliyor. Eşim kredi kartında olan puanları kullanmak istediğinde puanlarımızın olmadığını öğreniyor bu şekilde bir mağduriyet yaşanıyor. Yapı kredinin kredi karımızdan puanları çekmeden önce bir uyarı mesaj gönderilmesi gerekmez mi?

Nisan ayında belli tarihlerde 20 TL ve 30 TL puanlarımız çekilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri hizmetleri aradığımıza tarafımıza yapmış oldukları açıklama tatmin etmemiştir. Gerekirse Kredi kartını kapatmayı düşüyorum.

Saygılarımla.

Pınar 58 Okunma

Cevaplar

  • Pınar'ın Teşekkür Mesajı30 Mayıs 2013

    Banka puanlarımızı geri yüklemiştir.Teşekkür ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön