31 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Puan Verilmemesi!

Kredi kartımdan YKB cüzdana katılmama rağmen benzin alışverişiminde 280. TL ulaşmasına rağmen cüzdan katılım puanı verilmemektedir. Acaba sadece alışveriş yapılsın diye kandırılıyoruz gibi bir düşünceye girmiş bulunmaktayım işlerim dolayısıyla çok fazla bakamıyorum puanlara ama bir çok alışverişte cüzdan puanlarının verilmediğini farkına vardım. Bundan önce de hem Opet karta hem de asıl karta toplamda 20 TL'yi aşkın puan verilmemiş gözükmektedir. Sadece mesajı alışveriş yapılmasını istiyorsunuz neden insanların kazanılmış haklarını vermiyorsunuz anlamadım. Lütfen incelenip yardımcı olunmasını istiyorum. Bugün canlı destek D*** hanım ile yazıştık oda işin içinden çıkamadı ve sonunda 444 telefonu arayın dedi görüşmeyi kapattı. İşin içinden çıkacak bilen sorgulayan elemanları yetiştirip koyarsınız müşteri memnuniyeti açısından iyi olacaktır. Lütfen hep bana hep bana demeyin.

Rıdvan 283 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan 08 Kasım 2016

    konu ile ilgili hiçbir gelişme olmamıştır. Kredi kartımdan YKB cüzdana katılmama rağmen benzin alışverişde 280. TL ulaşmasına rağmen cüzdan katılım puanı verilmemektedir. Acaba sadece alışveriş yapılsın diye kandırılıyoruz gibi bir düşünceye girmiş bulunmaktayım işlerim dolayısıyla çok fazla bakamıyorum puanlara ama bir çok alışverişte cüzdan puanlarının verilmediğini farkına vardım. Bundan önce de hem Opet karta hem de asıl karta toplamda 20 TL'yi aşkın puan verilmemiş gözükmektedir. Sadece mesajı alışveriş yapılmasını istiyorsunuz neden insanların kazanılmış haklarını vermiyorsunuz anlamadım. Lütfen incelenip yardımcı olunmasını istiyorum. Bugün canlı destek D*** hanım ile yazıştık oda işin içinden çıkamadı ve sonunda 444 telefonu arayın dedi görüşmeyi kapattı. İşin içinden çıkacak bilen sorgulayan elemanları yetiştirip koyarsınız müşteri memnuniyeti açısından iyi olacaktır.

  • Rıdvan 06 Kasım 2016

    Yapı kredi tüm aramalara rağmen halen para puan yansıtmamıştır. Koskoca banka hakkımızı yiyerek 10 TL 20 TL' peşine düşer hale gelmiş para puanı vermemiştir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön