Yapı Kredi Bankası Posda Gereksiz Kesintiler Yapılıyor!

Nurullah Y. |

İş yerime gelen yapı kredi çalışanlarının bana söylediği sadece 25 TL aylık ücretle 3000 TL izinli pos cihazına abone oldum. Neyse pos cihazı geldi bağlandı ilk haftasında 50 liralık kesinti oldu sordum yıllık kesintiymiş dediler. Bir daha kesilmez neyse 1 hafta sonra 40 TL daha kesildi. Sordum bu ne dediler 30 TL pos ücreti 10 TL ADSL pos ücreti ve bunlarla bitmiyor hesapta para kalmadığı için 5 TL'sini de kesememiş 5 daha kesecekmiş dedim takribi daha ne kadar öderim diyor. Her ay 60 TL kesilecek ADSL pos ücreti ve aidat ile beraber peki dedim siz bana neden sadece 25 TL dediniz diyor eleman unutmuştur aceleden. Sadece 25 TL iken ilk aydan 95 TL kesinti oldu.

Etiketler :

Pos Komisyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurullah Y.
  11 Aralık
  13:44

  Sorun Hakkında dönüş beklemekteyim çağrı merkezine bilgi bıraktım

 • 08 Aralık
  09:22

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.