30 Nisan 2016

Yapı Kredi Bankası Poliçe Yenilenmesi!

Ankara- Ata Sanayii şubesinden çektiğim konut kredisine istinaden her yıl yuvam poliçesi yapılıp hesabımdan çekiliyordu. Kredi borcumun tamamını ödememe rağmen süresi biten poliçemi onayım olmadan tekrar yenileyip hesabımdan otomatik çekileceğini SMS yoluyla bildiriyorlar. İptali için işlem almayıp bunun zorunlu olduğu bilgisini veriyorlar. Mersin'de ikamet ediyorum, bana kalkmış şubeye dilekçe yaz, bunun için Ankara'ya git diyorlar, böyle bir anlayış yok!

Gokay 1.146 Okunma

Cevaplar

  • Gokay10 Mayıs 2016

    Yapı ve kredi bankası Ankara- ataşanayii şubesinden çektiğim konut kredisine istinaden heryıl düzenli tüm ev poliçesi düzenlenip hesabımdan çekiliyordu krediyi ödeyip hesabı kapatmama rağmen bilgim ve onayım dışında tekrar poliçe düzenleyip k. Kartımdan çekilmiş 2 kez dilekçe yazmama rağmen iptalini sağlamayıp allianz sigortaya yönlendirerek zaman kazanmaya çalışıyorlar allianz sigortayla yaptığım görüşmelerde bankanın k. Kartı numarasını bizimle paylaşması halinde biz poliçeyi yapar iptal edilmesini de aynı şubeden yaptırabilirsiniz diyorlar böyle sahtekarlıkta sadece burada yapılır siz siz olun asla yapıkrediden kredi çekmeyin

  • Gokay06 Mayıs 2016

    hiçbir şekilde sorunuma çözüm bulabilecegim herhangi bir yönlendirme yapilmadigi gibi gönderdiğim maillere cevap dahi yazmadilar yapi ve kredi bankasinin kurumsallik anlayışı... .

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Nisan 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön