Yapı Kredi Bankası Play Kart Limitim Artırılmıyor!

Anıl Dursun Ş. |

Yapı Kredi Bankası'na ait Play öğrenci kartını yaklaşık 14 aydır kullanıyorum. Kart ilk başvurduğumda bütün öğrencilere 1000 TL limit verilmesine rağmen bana 500 TL limit verilmişti ve buna gerekçe olarak başka bankaya ait kredi kartımın bulunması gösterilmişti. Üzerinden bir yıl geçtiği için limitimi artırım hakkı bulanan banka nedenini anlamadığım şekilde incelemeye dahi almadan limit artışına ret veriyor. Hiç gecikmiş ödemem olmadığı ve limitimin her ay neredeyse tamamını kullanıp borcumun tamamını ödememe rağmen bankanın bu tavrına anlam veremiyorum. Diğer kartımın ve Play kartımın ödemelerinin incelenip limitimin bu kartın herkese verilen limiti olan 1000 TL olmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  14:13

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.