16 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası Play Card Kredi Kartımdan Üyelik Ücreti Alıyor!

Yapı Kredi Bankası Playkart'ını aktif şekilde kullandım. Yargıtayın resmi gazetede yayınlanan bankaların kredi kartı üyelik ücreti alamayacakları kararına istinaden iadesini istediğim kredi kartı yıllık üyelik ücretinin tarafıma iadesini "puan ile ödeme talimatım olduğu gerekçesi ile"
gerçekleştirmediler.

Bu şekilde talimatı bulunmayan kişilerin iade taleplerinin gerçekleştirildiğini biliyorum. 500 TL'lik limitli bir Öğrenci kartı olmasına rağmen, Avans puan adı altında Puanlarımın eksiye düşürülmesi gibi uygun olmayan şekilde ektreme yansıtılan ve Haksız şekilde iade edilmeyen 20 TL'lik kredi kartı yıllık üyelik ücretimin en kısa sürede iadesini talep ediyorum.

İlknur 357 Okunma

Cevaplar

  • İlknur'un Teşekkür Mesajı21 Nisan 2014

    Kredi kartı yıllık üyelik ücretim iade edilerek ekstrem yeniden düzenlenmiştir. Yapı Kred'ye kısa sürede çözüm sunduğu için teşekkürler. mağduruiyetimin kısa sürede giderilmesi için aracı olan Sikayervar.com'a teşekkürler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön