12 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Personelin İş Yapmadaki Yavaşlığı!

Yapı Kredi bankasının beykent şubesinde kobilerle ilgilenen müşteri temsilcimiz kendi müşteri portföyünde olan firmayla sanki ortaklığı varmış gibi davranmakta olduğu izlenimi uyandırdı bende. Maksimum fit Spor tesisleriyle yıllık olarak anlaştık ve sağ olsunlar 6 ayda işletmeyi açmadıklarından yaptığımız işlemi iptal ettik ve 2 hafta önce beykent şubesine talimat çekildi.

Normalde 3 günde biter denilen işlem 2 haftadır bitmedi ve şubedeki müşteri temsilcisiyle görüşmeme rağmen durmadan geciktirildiğini düşünüyorum. her seferinde yok eksik bilgiden genel merkezden dönmüş deyip durdu, İnsan gönderdiği kart slipine bakmaz mı? ki benim oraya gönderilen slip elimde ve net okunuyor?

Abdullah 52 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah29 Nisan 2013

    hala bi geri donus olsun diye bekliyoruz!

  • Abdullah20 Nisan 2013

    Ne arayan var ne soran yalan Dunya iste

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön