Yapı Kredi Bankası Personel Hatası!

Mehmet U. |

Geçtiğimiz yıla kadar Yapı Kredi Bankası müşterisiydim. Adios kredi kartı ve ek hesap kullanıyordum. Bir süre sonra kapatmaya karar verdim. Bana belirtilen tüm borçlarımı ödedim ve kredi kartım ve ek hesabım telefon bankacılığı aracılığıyla görüştüğüm bir kadın tarafından kapatıldı. Buraya kadar hiçbir sıkıntı yok. 2 ay sonra gelen bir aramayla, hala yaklaşık 5 TL borcum olduğu ve ödemem gerektiğine dair bir telefon aldım. Ama borcum ne mobil şube de ne de internet şubesinde görünüyordu. Bugün tekrar Adios preminium kart için başvuruda bulundum ve talebim daha önceki düzensiz kullanımım yüzünden reddedildiğini öğrendim. Telefon bankacılığı ve şube ile görüştüm. Durumu anlattım ama yapılabilecek bir şey olmadığı söylendi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  14:43

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.