23 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Parama Nedensiz Habersiz El Koydu!

2 ay kadar önce Şirketimizin 25 Aralık 2012 tarihinde Yapı Kredi Beşiktaş şubesine ait hesabından bilgimiz olmadan ve nedensiz bir şekilde 350 lira civarında para çekildi. Durumu bankaya bildirmemize rağmen paranın 10 gün içinde geri gönderileceği söylendi.

Defalarca aramalar, dilekçeler şikayetlerin ardından, değil paranın geri ödenmesi, bir telefon dönüşü bile sağlanmadı. ( Böyle durumlarla karşılaşmamak için de senelik 200 TL civarı bir aidat ödemekte idik.)Güvenilir olarak nitelendirdiğimiz ve hatta tavsiye ettiğimiz bir bankanın, müşterilerine verdiği hizmetin bu kadar basit olmaması gerektiğini düşünüyoruz.

Erim 37 Okunma

Cevaplar

  • Erim27 Şubat 2013

    Maalesef bize ne telefon ile, ne mail ile, ne de posta yoluyla hic bir geri dönüş gerçekleşmemiştir. Banka "Geri dönüş yapılmıştır "diyerek mi geri dönüş sağlıyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1650678 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön