09 Ağustos 2016

Yapı Kredi Bankası Para Yatırma Problemi.

Yapı Kredi Bankası'nın İzmir'deki çeşitli ATM (4 adet farklı ATM) cihazlarından para yatırma işlemi 9 Ağustos 2016 itibariyle gerçekleştirilemiyor. Konuyla ilgili Yapı Kredi Bankası Liman Şubesi çalışanları oldukça ilgisiz ve umursamaz bir şekilde yapılacak bir şey yok, diyerek yerlerinden bile kalkmıyorlar. "Gişeden ödeyin 35 lira masraf çıkar, yapacak bir şey yok" şeklinde çözümlerle gayet saygısız bir şekilde geri dönüş yapıyorlar. Müşteri temsilcisi "başka bir hesaba para yatırın, oradan EFT ya da havale yapın" şeklinde bizim aklımıza gelemeyecek kadar zekice çözümleri sunmaya çalışıyor. Basit bir şekilde masraf almadan, parayı gişeden kabul etmeleri anladığım kadarıyla mümkün değil. Teşekkürler Yapı Kredi Bankası "Hizmette Sınır Yoktur"!

Eser 76 Okunma

Cevaplar

  • Eser09 Ağustos 2016

    Bu şikayeti yayınlamadan önce önerdiğiniz iletişim kanallarını kullandım. Ancak şube çalışanlarınız oldukça ilgisiz ve umursamaz. Çözüm üretemeseler bile ilgili davranabilirler. Gişeden masrafsız para yatırma işlemi nedense herkes için aynı şekilde işlemiyor. Masraf ödemeden para yatıranların olduğunu görüyoruz...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön