30 Ekim 2014

Yapı Kredi Bankası Paket Yenileme Ücreti Nedir?

Bu gün Yapı Kredi World kredi kartı ekstremi incelerken Hiçbir pakete üye olmamama rağmen Paket Yenileme Ücreti 'adı altında 39,50 TL Bir bakiyenin kredi kartımdan 16.10.2014 'de çekildiğini gördüm. Bunun üzerine 4440444 'ü aradım ve durumu izah ettim. Bana söyledikleri "paket hakkında şube bilgi vermektedir. Bir pakete üye olmuşsunuz bu sebepten kartınızdan para çekilmiştir"

Telefonda çıkan yetkiliye yoğun bir işte çalıştığımı ve şubeye gidemeyeceğimi iletmiş olmama rağmen yardımcı olmamıştır. İnsanları boşu boşuna şubelere yönlendiriyorlar. Böyle kalitesiz bir bankacılık hizmeti olmaz. Resmen saçmalıyorlar.

Burak 369 Okunma

Cevaplar

  • Burak 04 Kasım 2014

    Ne arayan oldu ne soran .. Kalitesini çok düşüren bir banka.. Tüm hesaplarımı kapatcağım

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön