01 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Paket Yenileme Ücreti!

Aktif olarak kullanmakta olduğum kredi kartımdan 29.03.2013 tarihinde "Paket Yenileme" adı altında ücret kesilmiştir. Söz konusu ücret bilgim olmadan ve bana tebliğ edilmeden hangi gerekçeye dayanarak kredi kartı ekstresine yansıtılmaktadır. Herhangi bir personel istediği müşterisine istediği ürünleri müşterinin bilgisi olmadan ücretlendirerek şahsi kullanımına açılmış olan kredi kartına nasıl yansıtabilmektedir?

Benim iznim ve rızam olmadan hangi hakla kredi kartımdan tahsilat yapabiliyorsunuz? Mağduriyetimin giderilerek tarafıma yansıtılan ücretin iadesini istiyorum.

İlker 118 Okunma

Cevaplar

  • İlker'in Teşekkür Mesajı12 Nisan 2013

    Söz konusu ücretin tarafıma iadesi yapılmıştır. Müşteri memnuniyetini sağladığı için Yapı Kredi Bankası'na teşekkür ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön