04 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası Otomatik Ödemeyi Yapmadı!

3 Avea faturamı zamanında yatırmayan Yapı Kredi Bankası'yla 17'sinden beri yaptığımız görüşme sonunda bugün arandım ve Avea güncelleme yapmamış cevabı aldım. Adamlara güvendik talimat verdik sorun onlardan kaynaklı. Sorun faturam geç yatıyor gecikme bedeli yansıtıyor avea ve bu gecikme bedeli ile ilgili benim Avea'yı aramamı ve güncelleme yapmamalarından dolayı yansıtılan gecikmenin kaldırılmasını söylememi istiyorlar.

Yapı Kredi suçsuz değilsin, zamanında ödenmeyen faturaya yansıtılan gecikmelerde sana ait gereğini yap. 3 faturama gecikme yansımasının sebebi sensin geç yatıran sensin sorununu benle değil Avea ile sen konuş ne diyeceksen de Avea'ya gecikme bedelini bana yıkma.

Muhammet 69 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön