14 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Otomatik Ödeme Talimatlı Kartımdan Aidat Alınıyor!

Mayıs 2006'dan beri Yapı Kredi Bankasının kredi kartını kullanıyorum. 2 sene önce müşteri hizmetlerini arayarak kart aidatı ödemek istemediğimi söylediğimde 1 dk'lık bir incelemeden sonra "ödemeleriniz düzenli ve aylık belirli bir miktardaki harcamalarınız devamlı" diye 2011 mayıs ayında kart aidatını ödetmediler.

Geçen sene müşteri hizmetlerini aramayı unuttuğumdan bu aidatı ödemek zorunda kaldım. Aradığımda ise "bu aidatı ödemek istemiyorsanız kartınıza 2 adet otomatik ödeme talimatı verin" dendi. Bunu üzerine 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim. Son ekstrem de gördüm ki 65 TL aidat parası yine kesilmiş. Yıllardır müşterisi olduğum bankadan artık ayrılma vakti geliyor mu acaba.

Cengiz 26 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön