20 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Opet Kampanya Puanları!

Opet Worldcard E-Ticaret sektör kampanyası kapsamında
kartıma yüklenen 100 TL’lik Opet bayisine giderek kullanmak istediğimde iş yeri
yetkilisi pos cihazında puanlarımın görünmediği “makinede problem” olduğunu
hafta içi tamir edileceğini belirtti. Araca akaryakıt dolumu tamamlanması
nedeniyle mecburen işlemi normal alışveriş olarak tamamladım. Konuyu 2 kez telefonla 1 kez de “Sizin İçin Buradayız” linkinden 4018588
referans numarası ile gönderdim ancak her iki kanaldan da geri dönüş
alamadım. Kampanya süresi 29 nisanda bitmeden tekrar yakıt alma şansım olmaması nedeniyle puanlarımı kullanma şansım olmadığı için mağdurum ve mağduriyetim ilgili bankadan geri dönüş alamıyorum.

Aydin 308 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 22/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Aydin 20 Nisan 2015

    Her zamanki standart cevabı yapıştırılmadan önce mesaj içeriğine bakılsa gülünç duruma düşmezsiniz. Zaten mesajımda referans numarası ile belirttiğim gibi "sizin için buradayız" bölümünden şikayetimi ilettim ancak geri dönüş alamadım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön