20 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Online Yanlış İşlemden Dolayı Para Kesildi!

13.09.2013 günü Kamil Koç tan online olarak Afyon-Eskişehir arası 4 kişilik bilet almak istedim. Bilet alma işlemim sonuçlanırken "işleminiz uzun sürdü, rezervasyonlar dolmuş olabilir" hatası ile işlemi iptal etti.

Tekrar baktığımda bütün koltuklar dolu göründüğü için bilet alamadım. Başka bir firmadan bilet aldım. Ancak daha sonra 19.09.2013 günü İnternet bankacılığında hesap ekstremi kontrol ederken bu biletlerin fiyatlarının hesabımdan tahsil edildiğini gördüm. Bankayı aradığımda Kamil Koç firmasını aramamı söyledi. Ben alış veriş yaptığım bankanın güvenliği konusunda emin değilsem nasıl alış veriş yapacağım. Onaysız param kesildi.

Halil 70 Okunma

Cevaplar

  • Halil23 Eylül 2013

    bana dönüşleri çabuk oldu. fakat inceleme için fax isytemeleri falan işi yokuşa sürmek. siz mağdur olmazsınız da, olduğunuzu farz edelim. hemen faiziyle geri alırsınız.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön