03 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Ölen Kişinin Kartına Aidat Gönderdi!

Eşim 03/10/2012 tarihinde vefat etti. Bu tarih itibari ile banka yetkili Siteler Ankara şubesine gerekli evraklarla birlikte dilekçe ile teslim ettim. eşimin çalıştığı tüm bankalara teslim ettim. hiç birine bi sorun yaşamadım. çıkan borçları ödedim. 24/03/2013 tarihinde Yapı Kredi Bankasından eşimin telefonuna bir msn geldi.

Bankaya ait karta günü geçmiş bir borç olduğu şeklinde idi. Sonrasında hiç bir muhatap bulamadım. şube kart bilgisi göremiyor. müşteri hattı üçüncü şahsa bilgi vermiyor. zor şer borcun kart aidatı oluğunu öğrendim. müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bana hala ulaşılacak iki tane yazılı dilekçe ile başvurdum. hala bana ulaşan yok.

Zeynep 22 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1722135 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön