29 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Öğrenciden Para Kesiyor!

Yapı kredi bankasında en az 6 yıllık bir hesabım var. Açılma sebebi ilköğretimde aldığım burstu. Şuan üniversite 2. sınıfım ve geçen hafta hesabıma 100TL yatırdım. iki gün sonra hesabımdan 50TL kesinti olduğunu gördüm.Öğrenci belgemle Kocaeli 'deki şubeye gittiğimde benim için hesabın olduğu Uşak şubesine dilekçe yazıp iki üç güne hesabınıza yatar dediler.

Bugün Uşak şubesini aradım bu paranın iade edilmeyeceği söylendi. Nedenini sordum ve mantıklı bir cevabı yoktu. Son paramdı ve babamın maaşını almasına bir hafta vardı. Ben şimdi kime ne diyeyim bu bir hafta ne yapayım?Arkadaşlarımdan aldığım borç oldu 30TL daha kimden ne isteyeyim. 50TL sizin için çok olmayabilir ama bi öğrenci için önemli.

Fadime 15 Okunma

Cevaplar

  • Fadime27 Kasım 2015

    Sonuç hiçbir işlem yapılmadı!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Fadime01 Nisan 2013

    gerekli sonucu alamadım bundan sonra yasal olarak hakkımı arayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön