18 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Öğrenciden Kart Aidatı Kesiyor!

Bundan 7-8 ay önce banka kartımdan "kart aidatı" kesmiştiniz. Ben de farkettiğim gün Ankara Emek'teki Yapı Kredi Bankası şubeme gittim. Yetkili tarafından öğrenci belgesi getirdiğim taktirde kesilen ücretin gün içinde yatacağı söylendi. Öğrenci belgemi alıp şubeye teslim ettim. Gün içini bırakın aylarca para hesabıma yatmadı.

2-3 ay sonra tekrar gittim, tekrar aynı bayanla görüştüm. Gene gün içinde yatacak dedi. Aylarca bekledim. En son müşteri hizmetlerini aradım. Yetkili bayan 3-4 gün içinde yatacağını söyledi.
Sonuç: Olayın üstünden aylar geçti ama ortada yatan bir para yok.
Sayın yetkili; konuyla ilgili gerekenin yapılıp, mağduriyetimin bu sefer gerçekten bilgilendirme yapıldığı gün giderilmesini arz ederim.

Doğuş 88 Okunma

Cevaplar

  • Doğuş'un Teşekkür Mesajı27 Şubat 2014

    Sorun giderilmiştir. Teşekkürler.

  • Doğuş 10 Şubat 2014

    Dün kontrol ettim. Herhangi bir işlem HALA yapılmamıştır. İlginize.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön