30 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

2013-2014 senesinde Türk Hava Yollarında stajyer olduğum zaman da bankanızdan Hesap Kartı, TL Card hesabı fakat o zamandan bu zamana her 6 ayda bir hesabımdan 60 TL hesap işletim ücreti kesilmekte.

Ve şuan hala öğrenci olduğum halde bir iş güç sahibi değilim hesap işletim ücreti kesiliyor. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum yazık günah yani. Yarın Üniversiteden öğrenci belgesini alıp bankaya şikayette bulunacağım yine bir şey yapılmazsa son çare hesabımı kapatmak.

İlker 226 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön