24 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası 'Öğrenci Play Kart' Aidatı Alıyor.

Yaklaşık 3 sene önce Yapı Kredi Bankası'nın çalışanları tarafından üniversite kampüslerinde 'Kart aidatsız öğrenci yanlısı kredi kartı' sloganlarıyla dağıtılan Yapı Kredi Play Kart mağdurlarından biriyim.

Bu süreç içerisinde banka çalışanlarınızın kart aidatı alınmayacaktır diyerek verdiği kartın 3 senelik aidatının kesildiğini gördüm. Telefon bankacılığıyla ulaşıp geri ödeme istediğimde geri ödeme yapamayacaklarını ve bu kartta böyle bir şartın olmadığı belirttiler. Fakat satış esnasında tüm kampüs öğrencilere yanlış bilgiler verilerek dağıtılan kartın iadesi için dilekçelerimizi şubenize iletmeyi veya durumu buradan halletmeyi düşünüyoruz. Uygun çözümlerinizi bekliyoruz.

Sinan 436 Okunma

Cevaplar

 • Sinan 15 Ocak 2017

  28 Şubat'dan bu yana dönüş yapılmadı.

 • Sinan 30 Temmuz 2016

  Herhangi bir geri dönüş tarafıma yapılmadı. Banka müşteriniz olarak paşa paşa kart aidatını ödedim ve kartımı kapattırdım. Sizden kart talep eden çevremdeki insanların hepsini bu konuda uyarıyorum.

 • Sinan 01 Mart 2014

  Şikayete olumlu cevap verilmedi,dilekçe yoluna başvuracağız.İlginize teşekkür ederiz.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Sinan 27 Şubat 2014

  Herhangi bir dönüş yapılmadı,bekleniyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön