06 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Öğrenci Hesabımdan Kesinti Yapıyor

Çalışmakla alakalı olmadığım bir zamanda Yapı Kredi Bankasının İstanbul/Malta şubesinden hesap açtırdım. Öğrenci olmama bunu öğrenci belgem ve kartımla kanıtlamama rağmen bana çalışanlara özel bir hesap açılmış. Yıllık kesintisi 2 kere yapılıyor ve her defasında 50 TL üzeri kesiliyor.

Öğrenci belgem ve dilekçemle Isparta'da bankanıza 2 kere başvurdum çalışanlarınızın kaba davranışının yanı sıra öğrenci olmamın bir şey değiştirmediği ve bu hesaptan her yıl kesinti yapılacağını ve çok şikayetçi isem hesabımı kapattırabileceğimi fakat paranın yine de iade edilmeyeceğini söylediler. Hesap kesintisinin yasal olmamasına ve öğrenci olmama rağmen bu kesinti iade edilmiyor. Artık kesin bir cevap bekliyorum.

L 78 Okunma

Cevaplar

  • L 25 Mart 2014

    tek 1 mail dahi almadım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2279265 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön