22 Ağustos 2016

Yapı Kredi Bankası Ödenmeyen Sigorta Primleri.

26/05/2016 tarihinde Samsun Organize Sanayi Şubenizden kullanmış olduğum İpotekli İhtiyaç Kredisi ile bankanızdan almış olduğum 3 krediyi erken kapatmam nedeni ile bu krediler için benden kesilen Hayat Sigortası prim tutarlarının iadesini talep etmeme rağmen aradan tam 3 ay geçmesine rağmen bu iadeler gerçekleşmedi.

Lütfen söz konusu iade tutarlarını hesaplarken bankanız kaynaklı 3 aylık gecikmeyi de eklemeyi unutmayın. Ben bankanız aracılığı ile sizlere konuyu ilettim. Hayat Sigortalarını bugün kapatıp, ödeme yapın.

Gökhan 217 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 31 Ağustos 2016

    Şikayet sonrası çalışmış olduğum şubeden arandım benden tekrar talep yazısı alındı ama ondan sonra da hiçbir gelişme olmadı. Sigorta departmanı sigortayı sonlandıracak, kalan prim tutarı iade edilecek, konu bu kadar basit ve ben 3,5 aydır boş yere sigorta primi ödüyorum. Bu iletişim ve teknoloji çağında gerçekten yazık.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön