Yapı Kredi Bankası Ödenmeyen Sigorta Primleri.

Gökhan Z. |

26/05/2016 tarihinde Samsun Organize Sanayi Şubenizden kullanmış olduğum İpotekli İhtiyaç Kredisi ile bankanızdan almış olduğum 3 krediyi erken kapatmam nedeni ile bu krediler için benden kesilen Hayat Sigortası prim tutarlarının iadesini talep etmeme rağmen aradan tam 3 ay geçmesine rağmen bu iadeler gerçekleşmedi.

Lütfen söz konusu iade tutarlarını hesaplarken bankanız kaynaklı 3 aylık gecikmeyi de eklemeyi unutmayın. Ben bankanız aracılığı ile sizlere konuyu ilettim. Hayat Sigortalarını bugün kapatıp, ödeme yapın.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Z.
  31 Ağustos
  14:05

  Şikayet sonrası çalışmış olduğum şubeden arandım benden tekrar talep yazısı alındı ama ondan sonra da hiçbir gelişme olmadı. Sigorta departmanı sigortayı sonlandıracak, kalan prim tutarı iade edilecek, konu bu kadar basit ve ben 3,5 aydır boş yere sigorta primi ödüyorum. Bu iletişim ve teknoloji çağında gerçekten yazık.

 • 22 Ağustos
  15:21

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.