26 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Ödenecek Borcun Fazla Olması!

22.04.2013 'de yurtdışından yaptığım alışveriş bekleyen ödemelerde 3.750 tl olarak görünmesine rağmen hesap ekstresine düştüğünde 3.855tl karşıma çıktı.Aradaki fark için Müşteri hizmetlerinin bana verdiği cevap 'biz TCMB döviz kurlarını göz önüne alıyoruz' şeklinde oldu. Görüşme sonrasında TCMB kurlarının söylediği gibi farklı olmadığını öğrenerek tekrar aradım.

Bu seferde Mastercard kurallarınca %3e kadar kur fazlası alınabileceği söylediler.Yapı kredinin sitesinde USD olarak bankamıza ulaşan işlem kaydı, kredi kartı hesabına borç geçme tarihindeki Yapı Kredi gişe döviz satış kuru üzerinden TL’ye çevrilmektedir. yazmasına rağmen yanıltıyorlar. dolar kuru da bu kadar yapmıyor.

Dursen 103 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön