20 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Ödemesini Yaptığım Senedimi Kaybetti!

Konya Bosna-Hersek Yapı Kredi Bankası şubesinden 26/07/2013 tarihinde ödemesini yaptığım ve senedimin bu şubeye yönlendirmesini talep ettiğim 28/07/2013 vadeli senedimi Nalçacı Şubesi kaybetmiştir. Defalarca Bosna-Hersek ve Nalçacı şubelerine gitmeme rağmen bir türlü senedimi banka bulamamıştır. Nalçacı şubesine senedi gönderdiklerini, Bosna şubesi de senedin kendilerine ulaşmadığını ifade etti.

Nalçacı şubesine tekrar gittiğimde tekrar aradılar senedimi bulamadılar. Bana senedimi kaybettiklerini söylediler. Değerli evrak niteliğindeki bir belgenin nasıl kaybolduğunu anlamıyorum. Senedimin bulunmasını istiyorum. Eğer senedim bulunmazsa tüm hukuksal süreçleri de başlatacağım.

Şükrü 153 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön