26 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Ödediğim Borcu Tekrar İstiyor!

Yapı Kredi Bankasından almış olduğum krediyi ve kredi kartı borcumu ödediğim halde banka avukatı olan avukat***benim bankaya ödemiş olduğum meblağları kabul etmeyip (avukatlık ücreti hariç ) bankaya olan bütün borcumu defaten ödedim .

Fakat iş yerime gelip icra takibi yapıp iş yerimde ki ekipmanları tutanak tutarak benim üzerimde bulunan bütün menkul ve gayri menkullerin üzerlerine haciz koymak suretiyle iş hayatımı zora sokup bddk bünyesinde en yüksek şekilde kara listeye alınıp ticari hayatımı bitirmeye yönelik bir çalışma başlatmıştır bu nedenle bana en yüksek faiz olan %90 üzerinden faizle cezalandırılarak yüksek derecede faiz ödemiş bulunmaktayım.

Yasar 80 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön