Yapı Kredi Bankası Nuvo Hizmetinde Yetersiz.

Selim T. |

Mayıs ayı gibi Nuvo' ya başvuru yaptım,bir türlü hesabım açılmadı, defalarca müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırdım ama ne geri dönüldü ne de aradığımda herhangi bir bilgi verildi. Böyle bir saçmalığı ilk defa yaşıyorum.

Yapı Kredi Bankası bu dijital bankacılık işine heveslenmişsin ama beceremiyorsun, bence bu işi bilenlere bırak. Çünkü yanlarından geçecek ne zihniyete ne de altyapıya sahipsiniz.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim T.
  21 Eylül
  12:27

  Nuvo kartım geldi alalı 1 ay süre geçti ama hala aktif değil kullanamıyorum defalarca müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırdığım halde ne geri dönüş oldu ne de sorunum çözüldü. Kısacası berbat bir çalışma sistemleri ver çalışma ahlakı var size diyecek hiçbir şey bulamıyorum.

 • 22 Temmuz
  15:15

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş