Yapı Kredi Bankası Nuvo Hesabı Açma İşlemi Hata Veriyor.

Tuncay U. |

Nuvo hesabını açmak için başvuru yapıyorum, başvuru sırasında bilinmeyen hata isimli bir hata alıyorum, bu hatayı Nuvo müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda çalışan kişi bu hata nedir bizde bilmiyoruz dedi, personelin bizde bilmiyoruz dediğini ilk defa duydum.

Yapı Kredi müşterisiyim, hesabım var, bütün bilgilerim bankada mevcut ama bana ne eksik veya ne hatalı kimse söyleyemiyor. Profesyonel bir personel tarafından bu sorunun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay U.
  20 Aralık
  14:18

  Şikayetim hala devam ediyor, hala bana nuvoyu tanımlama işlemini yapamadılar, banka kendi sisteminde oluşan bir hatayı gidermesi bu kadar vakit almamalı, kaç günde ihtiyacımı karşılayacaklar hep birlikte göreceğiz.

 • 17 Aralık
  09:12

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.