03 Mart 2015

Yapı Kredi Bankası Nuvo Başvurusu Yapamıyorum.

15 gündür Nuvo'ya üye olabilmek için uğraşıyorum, webden ve mobilden denediğimde şu an işleminizi gerçekleştiremiyoruz hatası alıyorum. Çağrı merkezini aradığımda da aynısı hatayı aldıklarını söylüyorlar. Bu nasıl bir sistem 15 gündür düzeltilmedi. Bir an önce başvuru işlemlerini tamamlamak istiyorum.

Akın 315 Okunma

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Akın18 Mart 2015

  Bir ay geçtikten sonra sonunda üye olabildim, kuryeden kartımı teslim aldım ama kartımı kullanamıyorum. Bir süreç bu kadar uzun olur mu? Sözleşmenin onaylanması gerekiyormuş. Enparayı örnek alın biraz aynı gün içinde bütün işlemleri gerçekleştirdiler.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 09/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön