14 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Müşteriyi Umursamayan Kredi Kartı Hizmeti!

Yapı Kredi Bankasına yaptığım Adios kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlandıktan sonra kredi kartı, telefonda defalarca (her seferinde dakikalarca bekleyerek) randevulu teslim istediğim halde teslimat adresinde olmadığım zaman geldi. Bir aydır bankanın peşinden ben koşuyorum. Müşteri hizmetleri dalga geçer gibi "tamam kayıt alıyoruz mutlaka sizi arayacağız" demesine rağmen kurye firması adrese gelip bize öyle bir bilgi verilmedi diyor.

Müşteri hizmetlerini tekrar aradığım zaman ise sanki ilk defa kayıt alınıyormuş gibi davranılıyor. Başvurun onaylanmasından beri bir aydır uğraşıyorum. Ciddiyetsiz bir kredi kartı teslimatından dolayı beni ve çevremi kaybettiniz! İyi çalışmalar.

Habib 41 Okunma

Cevaplar

  • Habib09 Nisan 2013

    Önemli bir not: Beni telefonda defalarca uğraştırdınız zaten ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' diye bahsettiğiniz uygulamaya müşteri olarak peşinizden koşmamı beklemeyin lütfen. Bu cevaptan da müşterinin şikayet memnuniyetinin umursanmadığını çıkarıyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön