07 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Müşteriye Klasik ve Zıt Geri Dönüş Yapıyor!

Şikayetlerime Yapı Kredi Bankası yetkilileri tarafından sorduğum soruların cevabı olmayan, standart ve tatmin edici bilgi içermeyen mail gönderilmektedir. Geri dönüş yapan kişiler yardımcı olmamaya yemin etmişler gibi geri dönüş yapmaktadırlar. Yetkililer tarafından daha önce ki şikayetlerimin incelenip tarafıma sorduğum soruların cevabı olan bir dönüş yapılmasını talep etmekteyim. Şunu da eklemek isterim sizin kadar kötü bir firma görmedim.

Not: Mail olarak geri dönüş istemiyorum mail adresime ulaşamamaktayım. Sikayetvar.com üzerinden gerekli cevabın verilmesini istiyorum.

Aşkın 58 Okunma

Cevaplar

  • Aşkın14 Şubat 2014

    Dönüş yapıyoruz denerek dönüş yapmayan kişinin ve sorumluların taaaaaaa sülalesine saygılarımı iletiyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön