02 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Müşteriye Davranışı!

Yapı Kredi müşterisi olarak 2 Mayıs 2013 tarihinde sabah saat 9:30'da kredi kartı ödemesi için Ankara Bahçelievler 7. Cadde'ki şubeye gittim. Gişe çalışanının tavrı, aynı devlet kurumundaki memur gibi - "Ad soyad imza" diyerek önüme dekontu koydu ve bana emir verdi! Bundan sonra bir sonraki müşteriye ne istediğini sordu, teşekkür etmek ya da iyi günler dilemek yok. Ayrıca dikkatimi çeken bir nokta daha vardı - şubede güvenlik görevlisi bulunmuyordu.

Ahmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet13 Mayıs 2013

    YKB 11 gün sonra e-posta yolladı fakat konunun detayları konusunda bilgi istemedi. Çok geç ve yetersiz. Sorunla gerçekten ilgilendiklerini gösteren bir davranış değil. Amaçları buraya "cevaplandı" yazabilmek.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1775221 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön