Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcisinin Tavrı!

Fatih Aydın H. |

Levent'te bulunan kulübümde gün içinde iki Yapı Kredi görevlisi geldi, pos cihazı vermek istediklerini ilettiler, ben de şu an kalsın dedim. Ticari kredi kartı verelim dediler, çok büyük avantajları olduğunu ilettiler. Ricalarını kırmayıp kabul ettim, buraya kadar her şey yolunda. Bir çok kağıt doldurduk imza attık. Abi dedi bana "iki tanıdığının ismini ver banka istiyor, buraya not alacağım hiçbir şekilde sorun olmaz" dedi. 1 hafta sonra referans verdiğim kişiler adına ek kartlar gelmeye başladı, bir tanesi 16 milyar 1 tanesi 8 milyar değerinde. Gelen şahıs prim alacak diye Yapı Kredi Bankası'na zarar vermekte. Acil bu konu hakkında dönüş yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  13:10

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.