Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcisi Tavrı!

Ediz E. |

26/072016 tarihinde saat 19:40'da (tam yemek vaktinde) ne idüğü belirsiz bir numaradan arayan bir kadın, sahibi olduğum firma ile ilgili bir borç ödenmesi hakkında lakayıt bir şekilde bilgi istedi. An itibariyle çalışmadığımı yarın mesai saatleri içerisinde arayabilirlerse yardımcı olabileceğimi söyledim. Cevaben biz sizi neden tekrar arayalım sizin borcunuz siz bizi arayıp bilgi verin dedi. Ben de sinirlenerek yarın şubemle görüşeceğimi söyledim. Suratıma kapatır gibi daha cümlesi bitmeden telefonu kapattı. 10 bankayla çalışıyorum ve bu şekilde bir muamele henüz görmedim. Genel olarak personelini ciddiyetsiz bulduğum bu bankaya akşam vakti bu derece sinirlendikleri için ne diyeceğimi bilemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  09:23

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.