Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcisi İlgilenmiyor.

Mehmet Y. |

Bugün 14:30 civarında müşteri temsilcisini aradım. Sorduğum soruya net cevap veremeyen temsilci beni bir süre hatta oyaladı. Sonra güncelleme var sisteme erişemiyorum dedi. Oysaki tecrübesiz ve bilgisiz olduğu her cümlesinden belli idi. Sistemde o saatte hiçbir banka güncelleme çalışması yapmaz. Bu bariz bir yalandır. Ben sizi kesin olarak gün içinde konuyla alakalı arayacağım dedi. Fakat bu saat oldu arayan olmadı. Yapı Kredi Bankası müşterilerini bu şekilde mi memnun ediyor? Müşteri temsilcilerinin görevi yalan söylemek mi? Bilmediği konu hakkında o anı kurtarmak için güncelleme var demek ne kadar etik? Yapı Kredi Bankası'nın müşteri temsilcisi anlayışını acilen değiştirmesi gerekmektedir. Bankanın hizmetinden memnun değilim. Tüm ürünlerini iptal etmek için başvuruda bulunacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  10:15

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.