14 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcisi

Ben yıllardır bankalarla çalışırım. Hiç birinden bir sorun şikayetim olmadı. 13.10.2016 tarihinde akşam saat 22:05 sularında görüştüğüm müşteri temsilcisi diye adlandırılan ancak ilk okul ağzıyla konuşan yardımcı olmayan sert bir o kadar agresif bir temsilciye rastlamadım. Sabah ilk isim tüm işlerimi iptal edip Yapı Kredi Bankasıyla olan tüm bağlantılarımı keseceğim. 29.09.2016'da Antalya Akdeniz şubesinden çektiğim kredi içerisinde özel sigorta yapılmış olup kredimin içinden 517 lira para kesilmiştir.

Bu poliçeyi evime gelince anladım fark ettim. Konuyla ilgili hiç kimse yardımcı olmadı. Başlarından saldılar beni geçiştirdiler. Ayrıca kredi çekerken alınan imzaların ne için olduğunu sorduğumda aldığım yanıt krediye bağlı hayat sigortası dendi. Hiçbir şekilde ilaveten özel sigorta olduğunu tarafıma söylemedi. Poliçedeki telefon numaram bile asıslız uzaktan yakından alakası yoktur...

Ahmet 359 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön